Fransızca Doğum Günü Mesajları

Cagridilokulu

Kimileri için doğum günleri çok özeldir. Bir yaşınıza daha girdiğiniz, bir yaş daha olgunlaştığınız bu özel ve sizin için anlamlı günde genellikle herkes hatırlanmak ister. Sevdiklerinin yanında olmasını ve onlar tarafından gelen değerli mesajları okumak ister .Sevdiklerimizin basit tebrik mesajlarıyla mutlu olup, değerlerini bilmeliyiz.  Yeni yaşlar yepyeni umutlar, yeni düzenler, yeni arayışları ifade eder kimi zaman. Pastanın üzerindeki mumlar yıllar geçip arttıkça geçen bir yıldan daha çok şey ifade ediyor doğum günleri. İçine yaşanmışlıklar, arkadaşlıklar, küslükler, ders aldığımız olaylar, anılar, mutluluklar, hüzünler sığıyor. 1 yıl söylenirken az gelse de çok şey katabiliyor bizlere. Siz de birçok ulustan sevdiklerinizin onların bu değer verdiği günde mutluluklarına ortak olmak isteyebilirsiniz. Bu yüzden biz de Fransızca doğum günü mesajları söylemek istiyoruz size. Fransız arkadaşınız varsa çok işinize yarayacaktır.

 • -Mutlu Yıllar! 
 • -Joyeux anniversaire!
 • -Bu özel gününde tüm mutluluklar üzerine olsun.
 • -Je te souhaite plein de bonheur en cette journée spéciale.
 • -Doğum günün kutlu olsun!
 • -Bon anniversaire !

Fransızca Doğum Günü Kutlaması

Tutamayacağınız veya tutabileceğiniz yeni sözlerin verildiği, dileklerin tutulduğu, hem hüzünlü hem de mutlu bir gündür doğum günleri. Belki bazıları için kendini yalnız hissettiği veya en son ne zaman doğum günümüzü kutladığımızı hatırlamadığımız bir gündür. Doğum günleri istemesek bile içten içe sevdiklerimizden gelecek mesajların beklentisi içinde kendimizi bulduğumuz “Acaba hatırlayacak mı?” diye kendimize sorduğumuz günlerdendir. Her şeye rağmen hatırlamak ve hatırlanmak güzel bir hissiyattır. Onun için de doğum gününü kutlayacağımız kişiye istersek anlamlı bir mesaj iletebilir, istersek bir parti verebilir istersek de pastamızı alıp kapısına gidip güzel bir kutlama yapabiliriz. Sevdiğimiz kişi bir Fransız ise onu mutlu etmek için Fransızca doğum günü mesajlları göndermek isteyebilirsiniz. Bu yüzden işinizi kolaylaştırmak adına anlamlı bir Fransızca doğum günü kutlama mesajı söyleyeceğiz size:

 • -Sana harika bir doğum günü, bol başarı ve gelecek için dünyadaki bütün şansların senin olmasını diliyorum
 • -Je vous souhaite un anniversaire merveilleux, un grand succès et toute la chance dans le monde pour l’avenir.

Fransızca Doğum Günü Mesajı

Doğum günleri bazı arkadaşlarımız veya kendimiz için çok özel bir anlam ifade ederken bazılarımız için çok da anlam ifade etmez. Sevdiğimiz kişilerin bu günü önemsediğini biliyorsak, yeni yaşında onu mutlu edecek sözler söylemek isteyebiliriz. Arkadaşlarımızın illa ki Türk olmasına gerek yok. Farklı uluslardan arkadaşlarınız varsa diye Fransızca’yı seçerek size Fransızca doğum günü mesajları iletmek isteriz.

 • -Plein de bonnes choses en cette occasion ! (Nice yıllara!)
 • -Que tous tes désirs se réalisent. Joyeux anniversaire ! (Tüm dileklerinin gerçek olması dileğiyle. Mutlu Yıllar!)
 • -Je sais que tu n’aimes pas le fêter, mais joyeux anniversaire. (Kutlamak istemediğini biliyorum ama doğum günün kutlu olsun.)
 • -Mon unique, je te souhaite un bon anniversaire… (Bir tanem, doğum günün kutlu olsun…)
 • -Bon maman, je ne t’ai pas fait de grande surprise, Mais joyeux anniversaire. (Anne, pek bir sürpriz hazırlayamadım ama doğum günün kutlu olsun.)
 • -Joyeux anniversaire et content de te connaître chérie. (Doğum günün kutlu olsun ve seni tanıdığıma sevindim canım.)

Fransızca Doğum Günü Mesajları Var Mıdır ?

Bununla ilgili bir çok mesaj bulunmaktadır. Konuyla ilgili yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Fransızca Mutlu Yıllar Ne Demek ?

-Joyeux anniversaire!

Call Now Button
Ortadogulular İngilizcekursu Tuncsuditol Palmahukuk Ceyhunguvel Naciözkan Hakanmert Mervekolman Prodor MustafaKök Kayakocvib